Zlatý zásnubní prsten s turmalínem a diamanty

Elegantní prsten z bílého 14k zlata zaujme centrálně usazeným růžovým turmalínem ve stylu halo. Dokola jej obklopují drobné... více informací »
Zlatý zásnubní prsten s turmalínem a diamanty
Značka: KLENOTA
30 900 Kč
Více informací
Elegantní prsten z bílého 14k zlata zaujme centrálně usazeným růžovým turmalínem ve stylu halo. Dokola jej obklopují drobné...

Elegantní prsten z bílého 14k zlata zaujme centrálně usazeným růžovým turmalínem ve stylu halo. Dokola jej obklopují drobné diamanty v briliantovém brusu, kterými je poseta i obroučka prstýnku. Prsten se svým designem hodí zejména pro žádost o ruku.
Super výrobek Zlatý zásnubní prsten s turmalínem a diamanty můžete dostat pohodlně tady na našem webu umístěný v rubrice prsteny s turmalínem. Nyní si můžete vybrat ještě podobné zboží ve zmiňované sekci ve výprodejové akci. To není vše, náš sortiment je ale široký! U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Přední značka KLENOTA má k dispozici velmi kvalitní výrobky.

Nejprodávanější výrobek Zlatý zásnubní prsten s turmalínem a diamanty od známé značky KLENOTA snadno seženete ještě dnes za báječnou cenu! Nyní lze objednat jen za 30 900 Kč.