Zlatý prsten s modrým safírem

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí modrý safír v kulatém brusu. Tento prstýnek patří mezi nejpopulárnější v naší... více informací »
Zlatý prsten s modrým safírem
Značka: KLENOTA
12 900 Kč
Více informací
Prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí modrý safír v kulatém brusu. Tento prstýnek patří mezi nejpopulárnější v naší...

Prsten vyrobený z bílého 14k zlata zdobí modrý safír v kulatém brusu. Tento prstýnek patří mezi nejpopulárnější v naší nabídce. Hodí se jako zásnubní i jako dárek pro různé příležitosti. Podívejte se také na pestrou nabídku dalších variant. Kvalitní produkt Zlatý prsten s modrým safírem lze zakoupit snadno tu na webu umístěný v rubrice prsteny se safírem! Prozkoumejte parádní kousky ve zmíněné sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbená značka KLENOTA pro své zákazníky prodává velmi kvalitní produkty A to ještě není vše. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od výrobce KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Zlatý prsten s modrým safírem s pečetí kvality od značky KLENOTA snadno získáte tady nyní za parádní cenu! Aktuálně za super cenu 12 900 Kč.