Zlatý přívěsek ve tvaru srdce

Na řetízku typu venezia ze žlutého 14k zlata je volně zavěšený přívěsek v podobě srdíčka. Perfektní dárek, který řekne... více informací »
Zlatý přívěsek ve tvaru srdce
Značka: KLENOTA
5 500 Kč
Více informací
Na řetízku typu venezia ze žlutého 14k zlata je volně zavěšený přívěsek v podobě srdíčka. Perfektní dárek, který řekne...

Na řetízku typu venezia ze žlutého 14k zlata je volně zavěšený přívěsek v podobě srdíčka. Perfektní dárek, který řekne všechno za vás. Sluší dívkám i ženám v každém věku a dá se skvěle vrstvit a kombinovat s dalšími šperky. Kvalitní kus můžete sehnat aktuálně na našich stránkách ve známé kategorii zlaté náhrdelníky. Připravili jsme pro vás zlevněné produkty z této sekce ve výprodejové akci. U zákazníků oblíbená značka KLENOTA dodává vysoce kvalitní zboží. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky značky KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní produkt Zlatý přívěsek ve tvaru srdce od společnosti s předním postavením na trhu KLENOTA máte možnost dostat na našich stránkách teď skutečně levně. Aktuálně za 5 500 Kč.