Zlatý náhrdelník s korálem a malým lístkem

Klasický 42cm řetízek ze 14k žlutého zlata zdobí kulatý korál a minimalistický přívěsek v podobě lístečku dlouhého 1 cm.... více informací »
Zlatý náhrdelník s korálem a malým lístkem
Značka: KLENOTA
7 600 Kč
Více informací
Klasický 42cm řetízek ze 14k žlutého zlata zdobí kulatý korál a minimalistický přívěsek v podobě lístečku dlouhého 1 cm....

Klasický 42cm řetízek ze 14k žlutého zlata zdobí kulatý korál a minimalistický přívěsek v podobě lístečku dlouhého 1 cm. Každý šperk se vyrábí ručně, proto žádné dva lístky nevypadají zcela stejně. Perfektní tip na dárek pro milovnice veselých přírodních motivů a drobných detailů. Skvěle se hodí k vrstvení s dalšími řetízky a náhrdelníky.
Náhrdelník vyrábíme ručně v ateliéru KLENOTA v Praze a dodáváme jej ve standardní délce 42 cm (pokud není uvedeno jinak). Šperk vám dopravíme zdarma v luxusní krabičce a s certifikátem pravosti. Více informací o typech a délkách řetízků najdete v našem průvodci.Hodně žádaný produkt najdete lehce tu na stránkách v kategorii kolekce seasons. Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od výrobce KLENOTA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce KLENOTA pro vás připravuje top výrobky.

Tento výjimečný produkt Zlatý náhrdelník s korálem a malým lístkem od společnosti s úžasnou pověstí KLENOTA můžete získat již dnes opravdu levně. Aktuálně za super cenu 7 600 Kč.