Zlaté bezel pecky s 3mm diamanty

Minimalistické náušnice pecky ze žlutého 14k zlata. Zaujmou netradičním lunetovým neboli bezel zasazením kulatých diamantů o... více informací »
Zlaté bezel pecky s 3mm diamanty
Značka: KLENOTA
19 900 Kč
Více informací
Minimalistické náušnice pecky ze žlutého 14k zlata. Zaujmou netradičním lunetovým neboli bezel zasazením kulatých diamantů o...

Minimalistické náušnice pecky ze žlutého 14k zlata. Zaujmou netradičním lunetovým neboli bezel zasazením kulatých diamantů o průměru 3 mm. Elegantní doplněk pro každou příležitost, který sluší ženám bez ohledu na věk a styl.Oblíbený a akční kus Zlaté bezel pecky s 3mm můžete pořídit pohodlně tady na webu v populární rubrice diamantové náušnice pecky. Nyní můžete koupit skvělé produkty z této oblíbené rubriky v bezva akci! Populární výrobce KLENOTA pro vás vyrábí špičkový sortiment. Udělejte radost sami sobě! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od výrobce KLENOTA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Zlaté bezel pecky s 3mm diamanty od našeho výrobce KLENOTA jednoduše seženete zrovna dnes v akci! Aktuálně v akci od 19 900 Kč.