Zlaté ametystové náušnice s diamanty

Elegantní náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí diamanty a fialové ametysty v oválném brusu. Může se jednat o krásný... více informací »
Zlaté ametystové náušnice s diamanty
Značka: KLENOTA
7 900 Kč
Více informací
Elegantní náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí diamanty a fialové ametysty v oválném brusu. Může se jednat o krásný...

Elegantní náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata zdobí diamanty a fialové ametysty v oválném brusu. Může se jednat o krásný doplněk pro slavnostní události i běžné nošení. Díky pohodlnému zapínání typu ruský patent jsou tyto náušnice vhodné pro každou příležitost. Velmi žádaný produkt Zlaté ametystové náušnice s diamanty můžete sehnat právě zde na webu ve známé sekci náušnice s ametystem! Prozkoumejte ještě podobné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na více kousků značky KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce KLENOTA dlouhodobě prodává špičkové zboží.

Tento akční produkt Zlaté ametystové náušnice s diamanty od značky s tradicí a dobrou pověstí KLENOTA jde koupit momentálně skutečně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 900 Kč.