Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-5

Pánský model Zeppelin 7264M-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich... více informací »
Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-5 + 5 let záruka
Značka: Zeppelin
11 511 Kč
Více informací
Pánský model Zeppelin 7264M-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich...

Pánský model Zeppelin 7264M-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými parametry… Pánský model Zeppelin 7264M-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými…Výjimečný a žádaný produkt Zeppelin Night Cruise Automatic jde koupit prostě na našich stránkách v rubrice night cruise! Připravili jsme akční kousky z této populární kategorie za super ceny. Populární značka Zeppelin vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele Zeppelin. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-5 od skvělého a známého výrobce Zeppelin dostanete právě teď v nabídce ve slevě. Nyní zakoupíte za 11 511 Kč.