Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-3

Pánský model Zeppelin 7264M-3 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich... více informací »
Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-3 + 5 let záruka
Značka: Zeppelin
11 511 Kč
Více informací
Pánský model Zeppelin 7264M-3 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich...

Pánský model Zeppelin 7264M-3 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými parametry.. Pánský model Zeppelin 7264M-3 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými…
Oblíbený a akční kousek Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-3 máte možnost získat rovnou tady a teď na našich stránkách v rubrice night cruise! Nyní si můžete vybrat další produkty z této rubriky za super ceny.

Oblíbený kousek Zeppelin Night Cruise Automatic 7264M-3 originál od značky Zeppelin snadno můžete získat právě zde za super peníze! V akci za 11 511 Kč.