Zeppelin Night Cruise Automatic 7264-5

Pánský model Zeppelin 7264-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich... více informací »
Zeppelin Night Cruise Automatic 7264-5 + 5 let záruka
Značka: Zeppelin
10 971 Kč
Více informací
Pánský model Zeppelin 7264-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich...

Pánský model Zeppelin 7264-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými parametry… Pánský model Zeppelin 7264-5 se pyšní přehledným číselníkem s vkusně zpracovanými ručkami, které přidávájí hodinkám na jejich nadčasovém vzhledu a eleganci. Tento kousek vybočuje z řady jinak převážně pilotních hodinek Zeppelin svými potápkovými… Ve slevě tento kus Zeppelin Night Cruise Automatic lze koupit právě teď tady na webu v oblíbené rubrice night cruise! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této populární kategorie za zcela nejnižší cenu.

Super produkt Zeppelin Night Cruise Automatic 7264-5 od výrobce s mnohaletou tradicí Zeppelin pohodlně dostanete na našich stránkách nyní téměř zdarma! Nabídky již od 10 971 Kč.