Zeppelin Lady Grace Quartz 7441M-1

Dámské hodinky Zeppelin 7441M-1, jsou elegantním společníkem přes den a ohromujícím šperkem na večer. Tento extravagantní doplněk spadá do řady... více informací »
Zeppelin Lady Grace Quartz 7441M-1 + 5 let záruka
Značka: Zeppelin
8 091 Kč
Více informací
Dámské hodinky Zeppelin 7441M-1, jsou elegantním společníkem přes den a ohromujícím šperkem na večer. Tento extravagantní doplněk spadá do řady...

Dámské hodinky Zeppelin 7441M-1, jsou elegantním společníkem přes den a ohromujícím šperkem na večer. Tento extravagantní doplněk spadá do řady Lady Grace… Dámské hodinky Zeppelin 7441M-1, jsou elegantním společníkem přes den a ohromujícím šperkem na večer. Tento extravagantní doplněk spadá do řady Lady Grace.
Hodinky Zeppelin 7441M-1 spadají do řady Lady Grace a jsou opatřeny 8 Swarovski kamínky osázenými po obvodu číselníku, který je chráněn minerálním sklíčkem. Strukturovaný číselník se též vyznačuje… Tento akční produkt Zeppelin Lady Grace Quartz lze sehnat rovněž tu zařazený v kategorii grace lady! Nyní si můžete koupit parádní produkty z této oblíbené sekce za super ceny. Přední dodavatel Zeppelin dodává velmi kvalitní zboží Nakupujte výhoděn u nás. Možná hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás najdete další kousky od dodavatele Zeppelin. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější produkt Zeppelin Lady Grace Quartz 7441M-1 od skvělého výrobce Zeppelin můžete najít právě teď v nabídce za extra cenu. Stojí teď u nás 8 091 Kč.
Další šperky z kategorie Grace Lady