Zeppelin Flatline Automatic 7364-3

Pánské hodinky Zeppelin 7364-3 jsou atypické nejen pohledem do srdce hodinek skrz ciferník, ale také mimostřednou vteřinovou ručičkou... Pánské... více informací »
Zeppelin Flatline Automatic 7364-3 + 5 let záruka
Značka: Zeppelin
8 090 Kč
Více informací
Pánské hodinky Zeppelin 7364-3 jsou atypické nejen pohledem do srdce hodinek skrz ciferník, ale také mimostřednou vteřinovou ručičkou... Pánské...

Pánské hodinky Zeppelin 7364-3 jsou atypické nejen pohledem do srdce hodinek skrz ciferník, ale také mimostřednou vteřinovou ručičkou… Pánské hodinky Zeppelin 7364-3 jsou atypické nejen pohledem do srdce hodinek skrz ciferník, ale také mimostřednou vteřinovou ručičkou.
Hodinky Zeppelin 7364-3 jsou poháněny automatickým strojkem Miyota 82S5 s 21 kameny a rezervou chodu až 40 hodin. Jeho chod lze pozorovat nejen tradičně skrz průhledné dýnko, ale také průhledem na ciferníku. Mimostředná vteřinová ručička… Ve slevě tento produkt Zeppelin Flatline Automatic 7364-3 můžete nakoupit teď tu v kategorii flatline. Máme pro vás ostatní produkty z této populární sekce za nejnižší cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Zeppelin. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Zeppelin dlouhodobě dodává prvotřídní sortiment

Tento unikátní výrobek Zeppelin Flatline Automatic 7364-3 od dodavatele s dobrým jménem Zeppelin máte možnost dostat zde teď právě za výprodejovou cenu. Nyní pořídíte od 8 090 Kč.
Další šperky z kategorie Flatline