Zásnubní prsten ze žlutého zlata se žlutým diamantem

Nádherný prstýnek ze žlutého 14k zlata je posázen diamanty v briliantovém brusu, kterým dominuje centrální kámen o váze 0,25 ct... více informací »
Zásnubní prsten ze žlutého zlata se žlutým diamantem
Značka: KLENOTA
29 900 Kč
Více informací
Nádherný prstýnek ze žlutého 14k zlata je posázen diamanty v briliantovém brusu, kterým dominuje centrální kámen o váze 0,25 ct...

Nádherný prstýnek ze žlutého 14k zlata je posázen diamanty v briliantovém brusu, kterým dominuje centrální kámen o váze 0,25 ct v přírodně žlutém zbarvení. Tento centrální kámen ve žlutém zlatě ještě více vyniká a působí opravdu luxusně. Skvělý tip na jedinečný zásnubní prsten.
Tento exkluzivní produkt můžete koupit právě na našich stránkách zařazený v kategorii zásnubní prsteny s barevným diamantem! Máme pro vás akční zboží z naší rubriky snadno online! Tato značka KLENOTA vám poskytuje velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Vynikající produkt Zásnubní prsten ze žlutého zlata se žlutým diamantem od této skvělé značky KLENOTA jde koupit aktuálně na našich stránkách za akční cenu. Nyní pořídíte od 29 900 Kč.