Zásnubní prsten z bílého zlata s briliantem

Prsten z bílého 14k zlata v klasickém zásnubním designu zdobí zářivý diamant v kulatém neboli briliantovém brusu, uchycený v... více informací »
Zásnubní prsten z bílého zlata s briliantem
Značka: KLENOTA
14 900 Kč
Více informací
Prsten z bílého 14k zlata v klasickém zásnubním designu zdobí zářivý diamant v kulatém neboli briliantovém brusu, uchycený v...

Prsten z bílého 14k zlata v klasickém zásnubním designu zdobí zářivý diamant v kulatém neboli briliantovém brusu, uchycený v šesti krapnách. Jednoduché linie a jemná bílá barva vytvářejí dokonale nadčasový dojem. Vzhledem k nižšímu stupni čistoty kamene máte možnost pořídit krásný diamantový šperk za velice výhodnou cenu.
Výjimečný produkt Zásnubní prsten z bílého zlata s briliantem je k dispozici ještě tady na webu v populární sekci zásnubní prsteny s briliantem. Nyní koupíte zcela nové produkty ve zmíněné sekci za super peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od dodavatele KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Zásnubní prsten z bílého zlata s briliantem od značky se skvělou pověstí KLENOTA jednoduše můžete pořídit právě teď u nás v bezva akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 14 900 Kč.