Zásnubní prsten s černým diamantem v bílém zlatě

Jemný a elegantní zásnubní prsten vyrobený z bílého 14k zlata, ozdobený netradičním černým diamantem. Tento klasický... více informací »
Zásnubní prsten s černým diamantem v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
9 900 Kč
Více informací
Jemný a elegantní zásnubní prsten vyrobený z bílého 14k zlata, ozdobený netradičním černým diamantem. Tento klasický...

Jemný a elegantní zásnubní prsten vyrobený z bílého 14k zlata, ozdobený netradičním černým diamantem. Tento klasický zásnubní design si oblíbí zejména ženy, které chtějí originální prstýnek, který je zároveň pohodlný a skvěle se ladí se snubním prstenem. Zcela unikátní produkt Zásnubní prsten s černým diamantem v máte možnost najít rovnou tady u nás zařazený v kategorii zásnubní prsteny s barevným diamantem. Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této rubriky za super peníze! To není všechno, u nás vám nabízíme více. Mrkněte na více skvělých kousků od dodavatele KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel KLENOTA nabízí vynikající produkty Nakupujte výhoděn u nás!

Tento exkluzivní výrobek Zásnubní prsten s černým diamantem v bílém zlatě originál od značky KLENOTA jde získat v naší nabídce extra se slevou! Nabídky od 9 900 Kč.