Zásnubní prsten růžové zlato s morganitem a diamanty

Prstýnek z růžového 14k zlata s centrálně usazeným morganitem o průměru 6 mm. Z každé strany jej doplňují tři brilianty.... více informací »
Zásnubní prsten růžové zlato s morganitem a diamanty
Značka: KLENOTA
14 900 Kč
Více informací
Prstýnek z růžového 14k zlata s centrálně usazeným morganitem o průměru 6 mm. Z každé strany jej doplňují tři brilianty....

Prstýnek z růžového 14k zlata s centrálně usazeným morganitem o průměru 6 mm. Z každé strany jej doplňují tři brilianty. Kombinace růžového zlata a morganitu je opravdu okouzlující. Prsten se díky svému designu hodí zejména jako zásnubní. Unikátní a oblíbený výrobek Zásnubní prsten růžové zlato s morganitem a diamanty máte možnost získat právě teď tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci prsteny s morganitem! Najděte si kvalitní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený výrobce KLENOTA vám poskytuje top výrobky. A to ještě není vše.

Hodně prodávaný produkt Zásnubní prsten růžové zlato s morganitem a diamanty od výrobce se zárukou kvality KLENOTA snadno naleznete aktuálně na webu skutečně levně! Stojí teď u nás 14 900 Kč.