Visací náušnice halo ze žlutého zlata s diamanty

Luxusní visací náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata jsou zdobeny diamanty v briliantovém brusu. Nadčasová krása a elegantní... více informací »
Visací náušnice halo ze žlutého zlata s diamanty
Značka: KLENOTA
71 900 Kč
Více informací
Luxusní visací náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata jsou zdobeny diamanty v briliantovém brusu. Nadčasová krása a elegantní...

Luxusní visací náušnice vyrobené ze žlutého 14k zlata jsou zdobeny diamanty v briliantovém brusu. Nadčasová krása a elegantní halo design z nich dělají šperk, který si svou krásu uchová po generace. Zapínání náušnic je typu dámský patent. Kvalitní produkt Visací náušnice halo ze žlutého zlata s diamanty jde získat teď tu na našich stránkách v oblíbené sekci diamantové náušnice. Připravili jsme pro vás ještě další produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Populární výrobce KLENOTA má ve stále nabídkce prvotřídní sortiment. To však není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Visací náušnice halo ze žlutého zlata s diamanty od známé společnosti KLENOTA pohodlně nakoupíte tady teď právě za výhodnou cenu! Výhodně za 71 900 Kč.