Traser Tornado Pro Nato

Model Traser Tornado Pro bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí... Model Traser Tornado Pro... více informací »
Traser Tornado Pro Nato + 5 let záruka
Značka: Traser
14 580 Kč
Více informací
Model Traser Tornado Pro bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí... Model Traser Tornado Pro...

Model Traser Tornado Pro bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí… Model Traser Tornado Pro bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí. Vzhledem k bytelnému, ocelovému pouzdru se můžete spolehnout, že vydrží nejeden náraz, či otřes. K praktickému využití slouží jednosměrně otočná luneta, ukazatel data, či vysoká vodotěsnost (200 m). Samozřejmostí je poté čistě safírové sklo, jenž je odolné vůči poškrábání.
Model je… Vynikající kus Traser Tornado Pro Nato dostanete lehce na našich stránkách umístěný v sekci tactical! Nyní můžete koupit ještě další zboží z této oblíbené sekce za extra cenu.

Tento kvalitní a levný produkt Traser Tornado Pro Nato od značky s dobrým jménem Traser můžete nakoupit tady za super cenu! Nyní za 14 580 Kč.