Traser Soldier pryž

Pánské hodinky Traser Soldier jsou novinkou roku 2016 a vzhledově vycházejí z velmi oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer...... více informací »
Traser Soldier pryž + 5 let záruka
Značka: Traser
10 460 Kč
Více informací
Pánské hodinky Traser Soldier jsou novinkou roku 2016 a vzhledově vycházejí z velmi oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer......

Pánské hodinky Traser Soldier jsou novinkou roku 2016 a vzhledově vycházejí z velmi oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer… Pánské hodinky Traser Soldier jsou novinkou roku 2016 a vzhledově vycházejí z velmi oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer. Oproti svému vzoru ovšem disponují safírovým sklíčkem a povedeným maskáčovým designem. Pouzdro hodinek je vyrobeno z polyamidu tvrzeného skelným vláknem. Jedná se o velmi lehký, ale zároveň odolný materiál. Samotné hodinky váží pouhých 61 g. Velkou… Tento exkluzivní výrobek Traser Soldier pryž máte možnost sehnat právě na našem webu v kategorii tactical! Vyberte si vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za internetové ceny! Přední výrobce Traser pro vás připravuje velmi kvalitní zboží A to je teprve začátek. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od značky Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt Traser Soldier pryž od spolehlivého výrobce Traser máte možnost získat na našich stránkách nyní pořád výhodně! Zrovna nyní za cenu 10 460 Kč.