Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Grey nato

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Sapphire. Pouzdro hodinek Traser Outdoor... více informací »
Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Grey nato + 5 let záruka
Značka: Traser
8 340 Kč
Více informací
Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Sapphire. Pouzdro hodinek Traser Outdoor...

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Sapphire. Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Green tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem, výsledkem jsou odolné a lehké hodinky o váze do 70 gramů… Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Sapphire.
Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem, výsledkem jsou odolné a lehké…
Nový produkt Traser P96 Outdoor Pioneer je k získání rovněž tu na stránkách v populární kategorii sport. Pořiďte si podobné zboží z naší rubriky za super peníze! Známý výrobce Traser má špičkový sortiment. A tady je důkaz! To není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další produkty od výrobce Traser. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Grey nato od společnosti se zárukou kvality Traser snadno pořídíte právě teď v naší nabídce za super peníze! Nyní lze objednat jen za 8 340 Kč.