Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey nato

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser... více informací »
Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey nato + 5 let záruka
Značka: Traser
14 040 Kč
Více informací
Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser...

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Grey tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem, výsledkem jsou odolné a lehké hodinky o váze do 80 gramů… Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph.
Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem,…
Unikátní produkt Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey nato můžete pořídit právě zde tady a teď na našem webu umístěný v kategorii sport! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této populární sekce za super cenu! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více kousků značky Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Traser vám nabízí kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento oblíbený výrobek Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Grey nato od dodavatele zboží Traser je k dostání v naší aktuální nabídce extra se slevou. Nabídka od 14 040 Kč.