Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green kůže

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser... více informací »
Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green kůže + 5 let záruka
Značka: Traser
14 840 Kč
Více informací
Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser...

Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph. Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Green tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem, výsledkem jsou odolné a lehké hodinky o váze do 80 gramů… Pánské hodinky Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green vychází z oblíbeného modelu Traser Outdoor Pioneer Chronograph.
Pouzdro hodinek Traser Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green tvoří polyamid tvrzený skelným vláknem,…
Tento kvalitní produkt Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green kůže můžete nakoupit rovnou tu na webu v oblíbené rubrice sport. Máme pro vás nové zboží ve zmíněné kategorii ve výhodné akci.

Tento kvalitní a žádaný produkt Traser P96 Outdoor Pioneer Evolution Chrono Green kůže od výrobce s dlouholetou historií Traser lze zakoupit v naší aktuální nabídce napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 14 840 Kč.