Traser P68 Pathfinder GMT Green Ocel

Hodinky Traser P68 Pathfinder GMT Green se zeleným číselníkem budou skvělým partnerem při každodenním nošení ve městě, ale také při... více informací »
Traser P68 Pathfinder GMT Green Ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
16 560 Kč
Více informací
Hodinky Traser P68 Pathfinder GMT Green se zeleným číselníkem budou skvělým partnerem při každodenním nošení ve městě, ale také při...

Hodinky Traser P68 Pathfinder GMT Green se zeleným číselníkem budou skvělým partnerem při každodenním nošení ve městě, ale také při putování přírodou, či třeba pro použití ve vodě… Hodinky Traser P68 Pathfinder GMT Green se zeleným číselníkem budou skvělým partnerem při každodenním nošení ve městě, ale také při putování přírodou, či třeba pro použití ve vodě.
Osazeny jsou quartzovým švýcarským strojem Ronda. Ten je vybaven o ukazatel data, který je umístěn na třetí hodině. Další funkcí je kompasová… Hodně povedený kus Traser P68 Pathfinder GMT Green Ocel jde koupit také tady na našem webu umístěný v rubrice tactical. Najděte si oblíbené zboží z této populární rubriky snadno online. Oblíbený dodavatel Traser pro vás vyrábí kvalitní zboží. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky více produktů od dodavatele Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Traser P68 Pathfinder GMT Green Ocel od výrobce s mnohaletou tradicí Traser snadno seženete zrovna v bezva akci! Ceny již od 16 560 Kč.