Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue Steel

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue přichází s inovacemi, jenž přidávají na atraktivitě daného modelu. Mimo kombinace dvou funkcí... více informací »
Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue Steel + 5 let záruka
Značka: Traser
14 570 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue přichází s inovacemi, jenž přidávají na atraktivitě daného modelu. Mimo kombinace dvou funkcí...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue přichází s inovacemi, jenž přidávají na atraktivitě daného modelu. Mimo kombinace dvou funkcí osvětu nabízí tento model i atypické černění pouzdra… Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue přichází s inovacemi, jenž přidávají na atraktivitě daného modelu. První zajímavostí je kombinace funkce SuperLuminova s technologií Trigalight. Celý ciferník je opatřen luminiscenčním nátěrem, díky kterému ve tmě svítí světle modrou barvou. Ručičky a indexy jsou… Tento žádaný produkt Traser P67 Officer Pro je k dostání prostě na webu zařazený v sekci heritage. Nyní můžete najít další výrobky ze zmíněné rubriky za internetové ceny! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem více produktů značky Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Traser dlouhodobě nabízí velmi kvalitní sortiment Udělejte si radost!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Traser P67 Officer Pro Gunmetal SkyBlue Steel od spolehlivého výrobce Traser jednoduše naleznete právě teď u nás ve výhodné akci! Nyní zakoupíte za 14 570 Kč.