Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki Ocel

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného... více informací »
Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki Ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
13 780 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, především v černění pouzdra metodou GunMetal… Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, především v černění pouzdra metodou GunMetal, která je totožná povrchu zbraní a přidává na vojenském vzhledu. Z parametrů hodinek nabízí…
Výjimečný produkt Traser P67 Officer Pro je k sehnání teď na našich stránkách zařazený v sekci heritage. Nyní můžete najít ostatní produkty z této populární sekce za akční cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od dodavatele Traser. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Traser P67 Officer Pro Gunmetal Khaki Ocel od této skvělé značky Traser lze koupit zrovna dneska za outletovou cenu! Právě teď jen za 13 780 Kč.