Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue Ocel

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného... více informací »
Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue Ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
13 780 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, především v černění pouzdra metodou GunMetal… Hodinky Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, především v černění pouzdra metodou GunMetal, která je totožná povrchu zbraní a přidává na vojenském vzhledu. Z parametrů hodinek nabízí…
Tento levný výrobek Traser P67 Officer Pro jde koupit také tady u nás v populární sekci heritage. Nyní získáte ostatní produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Traser vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás také další kvalitní kousky od výrobce Traser. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Traser P67 Officer Pro Gunmetal Blue Ocel od skvělé a známé značky Traser máte možnost získat v naší nabídce extra výhodně. Pouze nyní za 13 780 Kč.