Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange Nato

Hodinky Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného... více informací »
Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange Nato + 5 let záruka
Značka: Traser
10 990 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného...

Hodinky Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, v černění pouzdra metodou GunMetal… Hodinky Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire. Změnu hledejme, mimo jiného barevného zpracování, v černění pouzdra metodou GunMetal, která je totožná povrchu zbraní a přidává na vojenském vzhledu.
Z parametrů hodinek nabízí… Hodně oblíbený produkt Traser P67 Officer Pro lze sehnat ještě na stránkách ve známé kategorii heritage. Nyní si můžete vybrat skvělé zboží z této oblíbené kategorie ve slevě! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Traser. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Traser P67 Officer Pro GunMetal Black/Orange Nato od odblíbeného výrobce Traser jde koupit momentálně v naši nabídce levně! Aktuálně za 10 990 Kč.