Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá... více informací »
Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
18 150 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá kulatými tlačítky na pravé straně ocelového pouzdra s černou PVD úpravou.
Safírové sklíčko obklopuje černá luneta s tachymetrem. Ciferník je v khaki provedení. Luminiscence trigalight má zelenou, ve tmě nejlépe viditelnou barvu, pouze index na 12. hodině má barvu oranžovou. Po obvodu číselníku je navíc kroužek s osvětlením SuperLuminova. Hodinky se díky průměru…
Tento velmi oblíbený produkt pořídíte prostě tady a teď na našem webu zařazený v sekci heritage! Nyní pořídíte unikátní kusy z této sekce za výhodnou cenu!

Super kousek Traser P67 Officer Pro Chronograph Khaki Ocel od výrobce s mnohaletou tradicí Traser pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 18 150 Kč.