Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá... více informací »
Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
18 150 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá kulatými tlačítky na pravé straně ocelového pouzdra s černou PVD úpravou.
Safírové sklíčko obklopuje černá luneta s tachymetrem. Ciferník je v zeleném provedení. Luminiscence trigalight má zelenou, ve tmě nejlépe viditelnou barvu, pouze index na 12. hodině má barvu oranžovou. Po obvodu číselníku je navíc kroužek s osvětlením SuperLuminova. Hodinky se díky průměru…

Tento kvalitní a žádaný produkt Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Ocel od přední společnosti Traser dostanete v aktuální nabídce za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 18 150 Kč.