Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá... více informací »
Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato + 5 let záruka
Značka: Traser
15 370 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá kulatými tlačítky na pravé straně ocelového pouzdra s černou PVD úpravou.
Safírové sklíčko obklopuje černá luneta s tachymetrem. Ciferník je v zeleném provedení. Luminiscence trigalight má zelenou, ve tmě nejlépe viditelnou barvu, pouze index na 12. hodině má barvu oranžovou. Po obvodu číselníku je navíc kroužek s osvětlením SuperLuminova. Hodinky se díky průměru…
Tento skvělý produkt Traser P67 Officer Pro lze koupit právě nyní tady na našem webu v oblíbené kategorii heritage. Prozkoumejte jiné produkty ve zmíněné kategorii za parádní cenu. V očích zákazníků populární značka Traser může nabídnout top výrobky.

Tento kvalitní a žádaný kus Traser P67 Officer Pro Chronograph Green Nato od skvělé značky Traser máte možnost dostat na našich stránkách teď právě za výhodné peníze! Produkt momentálně prodáváme za 15 370 Kč.