Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá... více informací »
Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato + 5 let záruka
Značka: Traser
15 370 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato vychází z úspěšného modelu Officer Pro, ke kterému přidaly navíc chronograf. Ten se ovládá kulatými tlačítky na pravé straně ocelového pouzdra s černou PVD úpravou.
Safírové sklíčko obklopuje černá luneta s tachymetrem. Ciferník je v modrém provedení. Luminiscence trigalight má zelenou, ve tmě nejlépe viditelnou barvu, pouze index na 12. hodině má barvu oranžovou. Po obvodu číselníku je navíc kroužek s osvětlením SuperLuminova. Hodinky se díky průměru… Designový produkt Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue lze sehnat taky tady u nás v sekci heritage! Nyní si můžete koupit zcela nové produkty z naší kategorie z pohodlí domova.

Tento velmi žádaný produkt Traser P67 Officer Pro Chronograph Blue Nato od známé značky Traser snadno můžete získat na našich stránkách skutečně výhodně. Cena již od 15 370 Kč.