Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue kůže

Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v... více informací »
Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue kůže + 5 let záruka
Značka: Traser
24 110 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v dlouho očekávané variantě s automatickým strojkem… Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v dlouho očekávané variantě s automatickým strojkem.
Osazeny jsou automatickým švýcarským strojem ETA 2824 s rezervou chodu 38 hodin. Ten je vybaven o ukazatel data, který je umístěn na…Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit bezstarostně tu na našich stránkách v oblíbené sekci heritage! Prozkoumejte nové produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! To není všechno, máme toho více! Máme v nabídce také další kousky od výrobce Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Traser svým zákazníkům dodává skvělé výrobky. Podívejte se sami.

Tento oblíbený produkt Traser P67 Officer Pro Automatic Bronze Blue kůže od populárního výrobce Traser jednoduše seženete u nás právě za super cenu! Levně za cenu 24 110 Kč.