Traser P67 Officer Pro Automatic Black kůže

Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Black vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v... více informací »
Traser P67 Officer Pro Automatic Black kůže + 5 let záruka
Značka: Traser
19 740 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Black vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v...

Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Black vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v dlouho očekávané variantě s automatickým strojkem… Hodinky Traser P67 Officer Pro Automatic Black vychází vzhledově z oblíbeného modelu Traser Officer Pro Sapphire a přichází tak v dlouho očekávané variantě s automatickým strojkem.
Pouzdro je černěno za pomocí PVD úpravy a společně s koženým řemínkem stejné barvy tvoří jedinečný celek. Přehledně vyvedený ciferník je chráněn… Tento žádaný kousek najdete rovněž tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice heritage! Nyní si můžete pořídit parádní produkty z naší sekce za akční cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Traser. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Traser P67 Officer Pro Automatic Black kůže od odblíbeného výrobce Traser jde koupit právě teď v naší nabídce za akční cenu! Výhodně za skvělou cenu 19 740 Kč.