Traser P67 Diver Automatic Green zelená pryž

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou... více informací »
Traser P67 Diver Automatic Green zelená pryž + 5 let záruka
Značka: Traser
30 470 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou...

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou voděodolností 500 metrů (50 ATM).
Díky této vysoké vodotěsnosti hodinkové pouzdro obsahuje na levé straně heliový ventil a na straně pravé šroubovací korunku. Po obvodu pak dále najdeme praktickou potápěčskou lunetu vyrobenou z keramiky s lumi bodem na 12. pozici.
Z parametrů hodinek nabízí dále model Diver Automatic ukazatel data, či safírové sklo. Ručičky a indexy…
Velmi oblíbený produkt můžete nakoupit rovněž tu na stránkách v populární sekci heritage! Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online! Známá značka Traser vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní produkty Nakupujte výhoděn u nás! To není všechno, náš sortiment je široký! U nás najdete další kousky od dodavatele Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Traser P67 Diver Automatic Green zelená pryž od top výrobce Traser můžete nakoupit právě teď za super cenu! V současnosti za 30 470 Kč.