Traser P67 Diver Automatic Green ocel

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou... více informací »
Traser P67 Diver Automatic Green ocel + 5 let záruka
Značka: Traser
33 250 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou...

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Green jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou voděodolností 500 metrů (50 ATM).
Díky této vysoké vodotěsnosti hodinkové pouzdro obsahuje na levé straně heliový ventil a na straně pravé šroubovací korunku. Po obvodu pak dále najdeme praktickou potápěčskou lunetu vyrobenou z keramiky s lumi bodem na 12. pozici.
Z parametrů hodinek nabízí dále model Diver Automatic ukazatel data, či safírové sklo. Ručičky a indexy…Tento žádaný produkt Traser P67 Diver Automatic naleznete jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii heritage! Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu! Výrobce Traser nabízí špičkové zboží

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Traser P67 Diver Automatic Green ocel od populárního výrobce Traser získáte aktuálně za rozumné peníze! Aktuálně v akci za 33 250 Kč.