Traser P67 Diver Automatic Black černá pryž

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Black jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou... více informací »
Traser P67 Diver Automatic Black černá pryž + 5 let záruka
Značka: Traser
30 470 Kč
Více informací
Hodinky Traser P67 Diver Automatic Black jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou...

Hodinky Traser P67 Diver Automatic Black jsou novinkou roku 2021 a zatím jediným automatickým modelem značky Traser, který disponuje vysokou voděodolností 500 metrů (50 ATM).
Díky této vysoké vodotěsnosti hodinkové pouzdro obsahuje na levé straně heliový ventil a na straně pravé šroubovací korunku. Po obvodu pak dále najdeme praktickou potápěčskou lunetu vyrobenou z keramiky s lumi bodem na 12. pozici.
Z parametrů hodinek nabízí dále model Diver Automatic ukazatel data, či safírové sklo. Ručičky a indexy… Vynikající produkt Traser P67 Diver Automatic lze koupit právě teď tady na stránkách v oblíbené sekci heritage! Najděte si ostatní produkty z této kategorie z pohodlí domova!

Unikátní produkt Traser P67 Diver Automatic Black černá pryž od populárního výrobce Traser snadno získáte v naší nabídce ve výhodné akci. Výhodně za skvělou cenu 30 470 Kč.