Traser P59 Essential M Blue Steel

Hodinky Traser P59 Essential M Blue navazují na populární model Traser P5900 Type 3, který oproti svému předchůdci přichází výrazně vylepšený... více informací »
Traser P59 Essential M Blue Steel + 5 let záruka
Značka: Traser
7 820 Kč
Více informací
Hodinky Traser P59 Essential M Blue navazují na populární model Traser P5900 Type 3, který oproti svému předchůdci přichází výrazně vylepšený...

Hodinky Traser P59 Essential M Blue navazují na populární model Traser P5900 Type 3, který oproti svému předchůdci přichází výrazně vylepšený a zdokonalený. Výrazným krokem kupředu je ocelové pouzdro s PVD úpravou, jenž přidává na jejich odolnosti a bezesporu také hodnotnějším vzhledu… Hodinky Traser P59 Essential M Blue navazují na populární model Traser P5900 Type 3, který oproti svému předchůdci přichází výrazně vylepšený a zdokonalený. Výrazným krokem kupředu je ocelové pouzdro s PVD úpravou, jenž…Designový produkt Traser P59 Essential M lze koupit snadno tu na našich stránkách v sekci heritage! Mrkněte na parádní kusy z této oblíbené rubriky za super cenu. To ale není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od výrobce Traser. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Traser P59 Essential M Blue Steel od značky s tradicí a dobrou pověstí Traser pohodlně získáte teď za super peníze. Právě teď za cenu 7 820 Kč.