Traser P49 Red Alert T100 Pryž

Model Traser P49 Red Alert T100 bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí. Vzhledem k bytelnému,... více informací »
Traser P49 Red Alert T100 Pryž + 5 let záruka
Značka: Traser
14 580 Kč
Více informací
Model Traser P49 Red Alert T100 bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí. Vzhledem k bytelnému,...

Model Traser P49 Red Alert T100 bude skvělým doplňkem nejen pro každodenní nošení, ale také do náročnějšího prostředí. Vzhledem k bytelnému, ocelovému pouzdru se můžete spolehnout, že vydrží nejeden náraz, či otřes. K praktickému využití slouží jednosměrně otočná luneta, ukazatel data, či vysoká vodotěsnost (200 m). Samozřejmostí je poté čistě safírové sklo, jenž je odolné vůči poškrábání. Modely o označením T100 mají vyšší obsah Trigalightu a tedy také disponují vyšší svítivostí.
Verze s pryžovým řemínkem… Tento vynikající výrobek Traser P49 Red Alert T100 Pryž najdete aktuálně tady u nás ve známé rubrice tactical. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této populární sekce za rozumné peníze. Známý výrobce Traser má k dispozici špičkový sortiment To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více produktů od dodavatele Traser. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný výrobek Traser P49 Red Alert T100 Pryž od našeho předního výrobce Traser pohodlně získáte zrovna skutečně levně! Zrovna teď v akci za 14 580 Kč.