Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium nato

Unikátní edice hodinek Traser P 6600 Type 6 Mil-G se safírovým sklíčkem a vteřinovou ručičkou s tritiovou kapslí... Unikátní edice hodinek Traser P... více informací »
Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium nato + 5 let záruka
Značka: Traser
12 630 Kč
Více informací
Unikátní edice hodinek Traser P 6600 Type 6 Mil-G se safírovým sklíčkem a vteřinovou ručičkou s tritiovou kapslí... Unikátní edice hodinek Traser P...

Unikátní edice hodinek Traser P 6600 Type 6 Mil-G se safírovým sklíčkem a vteřinovou ručičkou s tritiovou kapslí… Unikátní edice hodinek Traser P 6600 Type 6 Mil-G se safírovým sklíčkem a vteřinovou ručičkou s tritiovou kapslí. Vyroben omezený počet pouze pro ČR a SR pouhých 10ks. V případě většího zájmu budeme doobjednávat.
Hodinky jsou díky dvojité konstrukci pouzdra a vysoké vodotěsnosti vhodné do velmi náročného prostředí. Ve dne krásně kontrastují bílé indexy na černém pozadí, zatímco v noci… Žádaný produkt Traser P 6600 Type 6 MIL-G máte možnost dostat teď tady na stránkách zařazený v rubrice tactical. Pořiďte si zlevněné produkty ze zmíněné kategorie ve slevě! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Traser. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Traser dlouhodobě vyrábí špičkové produkty

Unikátní produkt Traser P 6600 Type 6 MIL-G Sapphire Tritium nato od značky s dobrým jménem Traser lze sehnat zde za mimořádně nízkou cenu. Pouze nyní za 12 630 Kč.