Traser Officer Pro Sapphire ocel PVD

Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy... Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým... více informací »
Traser Officer Pro Sapphire ocel PVD + 5 let záruka
Značka: Traser
12 390 Kč
Více informací
Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy... Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým...

Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy… Pánské hodinky Officer Pro Sapphire s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy. Tento model přibližuje technologii trigalight z vojenského prostředí do běžného života. Přehledný elegantní ciferník je chráněn safírovým sklem. Hodinky je možné objednat s NATO nebo silikonovým řemínkem. Doporučujeme všem, kteří chtějí nepřetržitou luminiscenci za rozumnou cenu. Hodinky je možné dodat na přání…
Kvalitní a žádaný produkt je dostupný zrovna tady na našich stránkách ve známé rubrice heritage! Nyní si můžete koupit akční kusy z této rubriky v akci!

Diskontní produkt Traser Officer Pro Sapphire ocel PVD značky Traser snadno seženete na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 12 390 Kč.