Traser Officer Pro Sapphire kůže

Pánské hodinky Officer Pro s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy... Pánské společenské hodinky Traser Officer Pro Sapphire... více informací »
Traser Officer Pro Sapphire kůže + 5 let záruka
Značka: Traser
9 690 Kč
Více informací
Pánské hodinky Officer Pro s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy... Pánské společenské hodinky Traser Officer Pro Sapphire...

Pánské hodinky Officer Pro s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy… Pánské společenské hodinky Traser Officer Pro Sapphire Kůže jsou určeny všem fanouškům vojenských hodinek a technologie trigalight, kteří si chtějí tuto luminiscenční vychytávku užít při každodenním nošení.
Číselník hodinek je chráněn safírovým sklíčkem a pouzdro je z oceli s černou PVD úpravou zaručující vysokou odolnost a stálobarevnost. Hodinky vynikají vzhledovou jednoduchostí, která je nejvíce patrná na… Tento unikátní produkt Traser Officer Pro Sapphire kůže můžete najít přímo na stránkách v oblíbené rubrice heritage! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této populární rubriky ve výhodné akci. U zákazníků oblíbený výrobce Traser vám představuje vysoce kvalitní produkty

Tento levný výrobek Traser Officer Pro Sapphire kůže od skvělého výrobce Traser jde sehnat teď za výprodejovou cenu. K sehnání zrovna v akci za 9 690 Kč.