Traser Classic Elegance Chronograph silikon

Pánské hodinky Traser Classic Elegance Chronograph byly oficiálně představeny v červnu 2014. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli... Pánské... více informací »
Traser Classic Elegance Chronograph silikon + 5 let záruka
Značka: Traser
15 770 Kč
Více informací
Pánské hodinky Traser Classic Elegance Chronograph byly oficiálně představeny v červnu 2014. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli... Pánské...

Pánské hodinky Traser Classic Elegance Chronograph byly oficiálně představeny v červnu 2014. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli… Pánské hodinky Traser Classic Elegance Chronograph byly oficiálně představeny v červnu 2014. Pouzdro hodinek je vyrobeno z ušlechtilé oceli. Jedná se o velmi elegantní model se sportovními rysy. Elegantní vzhled hodinek kombinuje černý ciferník, stříbrné pouzdro a modré ručičky. Zajímavostí je nový strojek Ronda 5040.E, který disponuje indikací dne v týdnu,… Tento velmi oblíbený produkt Traser Classic Elegance Chronograph silikon můžete nakoupit také na našich stránkách v oblíbené kategorii classic! Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží ve zmiňované sekci za výhodnou cenu! To ale není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další prověřené produkty od značky Traser. Najdete je níže na této stránce. Přední značka Traser vám poskytuje skvělé zboží Přesvědčte se!

Kvalitní a levný výrobek Traser Classic Elegance Chronograph silikon od známého předního výrobce Traser jednoduše můžete pořídit právě teď v naší nabídce opravdu levně! Právě nyní za skvělou cenu 15 770 Kč.