Traser Blue Infinity Nato

Novinka pro rok 2015, s názvem Traser Blue Infinity, rozšiřuje velmi oblíbenou řadu Tactical. Hodinky jsou, tak jako jako ostatní modely z této řady,... více informací »
Traser Blue Infinity Nato + 5 let záruka
Značka: Traser
13 113 Kč
Více informací
Novinka pro rok 2015, s názvem Traser Blue Infinity, rozšiřuje velmi oblíbenou řadu Tactical. Hodinky jsou, tak jako jako ostatní modely z této řady,...

Novinka pro rok 2015, s názvem Traser Blue Infinity, rozšiřuje velmi oblíbenou řadu Tactical. Hodinky jsou, tak jako jako ostatní modely z této řady, vhodné i do toho nejnáročnějšího prostředí… Novinka pro rok 2015, s názvem Traser Blue Infinity, rozšiřuje velmi oblíbenou řadu Tactical. Hodinky jsou, tak jako jako ostatní modely z této řady, vhodné i do toho nejnáročnějšího prostředí. Vzhledem k dvojité konstrukci pouzdra, kdy vnitřní ocelová část je kryta části plastovou vyztuženou o skelná vlákna, mají… Hodně prodávaný produkt Traser Blue Infinity Nato je dostupný již dnes tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii tactical! Nyní můžete získat jiné produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Traser. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný kousek Traser Blue Infinity Nato od našeho známého výrobce Traser jednoduše pořídíte v naší nabídce se slevou! Momentálně k dispozici za 13 113 Kč.