Traser Aurora GMT Silver – kůže

Hodinky Traser Aurora GMT jako vůbec první v historii značky Traser kombinují technologii Trigalight se SuperLuminovou funkcí! Hodinky Traser Aurora GMT... více informací »
Traser Aurora GMT Silver - kůže + 5 let záruka
Značka: Traser
10 990 Kč
Více informací
Hodinky Traser Aurora GMT jako vůbec první v historii značky Traser kombinují technologii Trigalight se SuperLuminovou funkcí! Hodinky Traser Aurora GMT...

Hodinky Traser Aurora GMT jako vůbec první v historii značky Traser kombinují technologii Trigalight se SuperLuminovou funkcí! Hodinky Traser Aurora GMT jako vůbec první v historii značky Traser kombinují technologii Trigalight se SuperLuminovou funkcí! Zatímco ručičky a indexy po vnitřní lunetě svítí díky Trigalightu neustále, horní část GMT stupnice a číslice 6, 9, 12 jsou opatřeny prvky s luminiscencí.
V noci tak hodinky svítí mimo tradiční zelené barvy, také modrou a žlutou. Černý ciferník neobvykle…
Tento zlevněný produkt je k získání zrovna tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii classic! Prozkoumejte zcela nové výrobky ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu! To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce Traser. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel Traser pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží

Akční kus Traser Aurora GMT Silver - kůže od značky Traser máte možnost sehnat na našich stránkách nyní v akci. Teď v akci 10 990 Kč.