Snubní prsten s diamanty ve zlatě

Moderní snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata s diamanty v briliantovém brusu. Tyto třpytivé drahokamy jsou do obroučky prsteny... více informací »
Snubní prsten s diamanty ve zlatě
Značka: KLENOTA
12 900 Kč
Více informací
Moderní snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata s diamanty v briliantovém brusu. Tyto třpytivé drahokamy jsou do obroučky prsteny...

Moderní snubní prstýnek ze žlutého 14k zlata s diamanty v briliantovém brusu. Tyto třpytivé drahokamy jsou do obroučky prsteny vsazeny ve dvou jemných vlnkách, díky kterým se prsten skvěle kombinuje se zásnubním. Prohlédněte si také další barevné varianty. Často hledaný výrobek Snubní prsten s diamanty můžete sehnat přímo tady na webu umístěný v rubrice dámské snubní prsteny! Pořiďte si unikátní výrobky ve zmiňované kategorii snadno online. Známá značka KLENOTA vám může nabídnout vysoce kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od výrobce KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný produkt Snubní prsten s diamanty ve zlatě od známé společnosti KLENOTA snadno najdete na našich stránkách teď extra se slevou. Stojí teď u nás 12 900 Kč.