Smaragdový náhrdelník s diamantem ve žlutém zlatě

Náhrdelník vyrobený ze žlutého 14k zlata spojuje nadčasovou krásu výrazného smaragdu a čistý moderní design. Klasický drahokam je doplněn... více informací »
Smaragdový náhrdelník s diamantem ve žlutém zlatě
Značka: KLENOTA
41 900 Kč
Více informací
Náhrdelník vyrobený ze žlutého 14k zlata spojuje nadčasovou krásu výrazného smaragdu a čistý moderní design. Klasický drahokam je doplněn...

Náhrdelník vyrobený ze žlutého 14k zlata spojuje nadčasovou krásu výrazného smaragdu a čistý moderní design. Klasický drahokam je doplněn diamantem v třpytivém briliantovém brusu. Tento náhrdelník bude úchvatným večerním doplňkem a sběratelským kouskem. Ocení jej všechny milovnice přírodních drahých kamenů. Tip na luxusní dárek. Levný produkt lze pořídit bez problémů na stránkách ve známé rubrice náhrdelníky se smaragdem! Nyní můžete získat ještě další produkty z této známé kategorie za super ceny! To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další skvělé kousky od výrobce KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Hodně žádaný produkt Smaragdový náhrdelník s diamantem ve žlutém zlatě od společnosti s úžasnou pověstí KLENOTA jde koupit tady nyní za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 41 900 Kč.