Prstýnek z bílého zlata s diamanty

Minimalistický prsten s diamanty z 14k bílého zlata. Zajímavý způsob uchycení diamantů dělá z prstýnku jemný šperk, neboť... více informací »
Prstýnek z bílého zlata s diamanty
Značka: KLENOTA
21 900 Kč
Více informací
Minimalistický prsten s diamanty z 14k bílého zlata. Zajímavý způsob uchycení diamantů dělá z prstýnku jemný šperk, neboť...

Minimalistický prsten s diamanty z 14k bílého zlata. Zajímavý způsob uchycení diamantů dělá z prstýnku jemný šperk, neboť opticky diamanty vypadají jako vsazené mezi dvě tenké linky. Je vhodný jako snubní prsten či jako luxusní dárek.Kvalitní a levný kus Prstýnek z bílého zlata s diamanty můžete pořídit taky na stránkách v oblíbené sekci dámské snubní prsteny! Prozkoumejte ještě jiné kusy ze zmíněné kategorie v akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené zboží od dodavatele KLENOTA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární značka KLENOTA dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty.

Tento vynikající kousek Prstýnek z bílého zlata s diamanty od spolehlivého výrobce KLENOTA jednoduše naleznete momentálně na webu za výborné peníze! Právě teď za cenu 21 900 Kč.