Prsten z růžového zlata s turmalínem a diamanty

Romantický prstýnek ze 14k růžového zlata zdobí sytě růžový turmalín, který z každé strany doplňuje drobný čirý briliant.... více informací »
Prsten z růžového zlata s turmalínem a diamanty
Značka: KLENOTA
9 600 Kč
Více informací
Romantický prstýnek ze 14k růžového zlata zdobí sytě růžový turmalín, který z každé strany doplňuje drobný čirý briliant....

Romantický prstýnek ze 14k růžového zlata zdobí sytě růžový turmalín, který z každé strany doplňuje drobný čirý briliant. Něžné barvy i elegantní design z něj dělají skvělou volbu pro dárek z lásky i pro zásnuby.
Tento velmi žádaný kousek je dostupný již dnes na stránkách zařazený v rubrice prsteny s turmalínem. Podívejte se na ještě podobné kusy ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od značky KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka KLENOTA prodává vysoce kvalitní zboží. A to je teprve začátek.

Kvalitní výrobek Prsten z růžového zlata s turmalínem a diamanty od odblíbeného výrobce KLENOTA pohodlně dostanete v aktuální nabídce ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 9 600 Kč.