Prsten se smaragdem a brilianty ve zlatě

Výrazný prsten v halo stylu vyrobený ze žlutého 14k zlata. Centrální oválný smaragd v charakteristické zelené barvě obklopují... více informací »
Prsten se smaragdem a brilianty ve zlatě
Značka: KLENOTA
69 000 Kč
Více informací
Výrazný prsten v halo stylu vyrobený ze žlutého 14k zlata. Centrální oválný smaragd v charakteristické zelené barvě obklopují...

Výrazný prsten v halo stylu vyrobený ze žlutého 14k zlata. Centrální oválný smaragd v charakteristické zelené barvě obklopují čiré diamanty v kulatém briliantovém brusu. Hodí se jako dárek pro speciální příležitosti i jako originální zásnubní prsten k žádosti o ruku.Kvalitní a žádaný produkt Prsten se smaragdem a brilianty máte možnost získat rovnou tu na našem webu v populární sekci prsteny se smaragdem! Nyní si můžete pořídit podobné kousky z této známé rubriky za super cenu! V očích zákazníků populární značka KLENOTA pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky A tady je důkaz!

Diskontní produkt Prsten se smaragdem a brilianty ve zlatě od společnosti s výborným jménem KLENOTA pohodlně dostanete momentálně v naši nabídce se slevou. Levně za cenu 69 000 Kč.