Prsten s tanzanitem a diamanty z bílého zlata

Elegantní prstýnek zdobený oválným modro-fialovým tanzanitem a dvěma brilianty zasazenými v bílém 14k zlatě. Tanzanity jsou ve... více informací »
Prsten s tanzanitem a diamanty z bílého zlata
Značka: KLENOTA
12 900 Kč
Více informací
Elegantní prstýnek zdobený oválným modro-fialovým tanzanitem a dvěma brilianty zasazenými v bílém 14k zlatě. Tanzanity jsou ve...

Elegantní prstýnek zdobený oválným modro-fialovým tanzanitem a dvěma brilianty zasazenými v bílém 14k zlatě. Tanzanity jsou ve šperkařství velmi oblíbené, nejen díky své krásné, proměnlivé barvě. Prstýnek se hodí i jako zásnubní, ocení jej zejména ženy s láskou k barevným drahokamům. Hodně oblíbený kus Prsten s tanzanitem a diamanty z bílého zlata máte možnost najít rovnou tu na našem webu ve známé rubrice prsteny s tanzanitem! Připravili jsme akční produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu. U zákazníků oblíbená značka KLENOTA vás obohatí o špičkové výrobky. Udělejte radost sami sobě!

Tento nejprodávanější kus Prsten s tanzanitem a diamanty z bílého zlata od společnosti s dlouholetou tradicí KLENOTA najdete zrovna dneska za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 12 900 Kč.