Prsten s oválným turmalínem a brilianty v bílém zlatě

Zářivý prstýnek z bílého 14k zlata, v jehož středu se vyjímá oválný růžový turmalín. Centrální drahokam krásně vyniká... více informací »
Prsten s oválným turmalínem a brilianty v bílém zlatě
Značka: KLENOTA
16 900 Kč
Více informací
Zářivý prstýnek z bílého 14k zlata, v jehož středu se vyjímá oválný růžový turmalín. Centrální drahokam krásně vyniká...

Zářivý prstýnek z bílého 14k zlata, v jehož středu se vyjímá oválný růžový turmalín. Centrální drahokam krásně vyniká díky zúžení prstenu a společnosti dvanácti drobných diamantů v kulatém brusu. Skvělá volba pro žádost o ruku nebo jako dárek například k narozeninám. Tento akční a ve slevě produkt Prsten s oválným turmalínem a lze sehnat aktuálně tady na stránkách ve známé rubrice prsteny s turmalínem! Nyní získáte akční produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka KLENOTA prodává prvotřídní sortiment. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele KLENOTA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Super produkt Prsten s oválným turmalínem a brilianty v bílém zlatě od kvalitní značky KLENOTA lze získat u nás právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní získáte od 16 900 Kč.